מלגזות טרייד אין ומשומשות – עסקאות כדאיות!

המלגזה שלכם מתחילה לקרטע? נדרשים להחליפה בחדשה? אם כן, לנו ברן ציוד לתעשייה בע"מ יש את הפתרון המושלם עבורכם עם מלאי גדול ואיכותי של מלגזות משומשות, המוצעות גם כעסקאות טרייד אין.

רכישת מלגזה בטרייד אין
אנו מציעים ללקוחותינו עסקת מלגזות טרייד אין עבור כלים ישנים שברשותם, דבר המאפשר להם לייעל ולשדרג את תפקוד ותפעול החברה. בעת ביצוע העסקה נבחן את מצבה של מלגזת הלקוח מבחינת נתונים טכניים, מצב מכאני ותחזוקתי, וכך ייקבע מחירה המותאם גם לעלויות של מחירון מלגזות משומשות. כך תוכלו למכור את המלגזה הישנה שלכם במחיר משתלם, וגם לרכוש מלגזה חדשה במצב מעולה המתאימה לתקציבכם ולצרכים הספציפיים של חברתכם.

מבחר איכותי של מלגזות משומשות מיובאות
אנו מחזיקים במחר עשיר ואיכותי של מלגזות משומשות מיובאות של מיטב החברות והמותגים המובלים בעולם. ברשותנו מלגזות מיובאות ומשמשות בניהם מלגזות דיזל, חשמל ומלגזות שדה של חברות העל חברות לינדה, יונגהיינריך, וסטיל. בנוסף אנו מחזיקים בניסיון וידע רב בתחום מלגזות ויש באפשרותנו לייעץ ולכוון כל לקוח ברכישת מלגזה מעולה המתאימה במדויק לצרכיו , אשר תשרת  את חברתו במשך שנים רבות וטובות.

חשיבות בחירה נכונה של מלגזה לעסק
ברור לנו שלכל בית עסק יש את המלגזה המתאימה עבורו, שתאפשר לייעל את סביבת העבודה ותמנע בזבוז מיותר של משאבים. זאת, מאחר שמלגזה המותאמת לסביבתה מקנה ביצועים מהירים ויעילים עם מינימום תקלות ובמקסימום בטיחות. לכן, כאשר לקוח מבקש לרכוש מאיתנו מלגזה אנו בוחנים את כל הפרמטרים והגורמים המשפיעים על בחירת המוצר, במטרה לספק את המלגזה הנכונה ביותר לצרכיו.

קריטריונים לבחירת מלגזה
לקוח המבקש את עזרתנו בבחירה נכונה של מלגזה זוכה לבחינה מקיפה של הנושא, על כל הקריטריונים שמרכיבים אותו. מדובר בהיבטים כגון מאפייני סביבת העבודה והתאמתם לדגמי המלגזות השונים שאנו מציעים למכירה. כך למשל, נסייע לכם בבחירת מלגזה בהתאם לאופני הנעתה, יכולת ההרמה שלה והספקי העבודה נדרשים, וכמו כן נבחן את גודל המלגזה והיותה מתאימה לשטח הנתון בין אם פתוח, סגור, צר, גבוה או גדול. פרמטרים אלו הם שיקבעו אם עדיף לרכוש מלגזת בנזין או חשמלית, וכן את הדגם המבוקש.

להזמנות ומידע נוסף
אם גם אתם רוצים ליהנות מהמוצרים האיכותיים ומהשירותים המקצועיים חברתנו, הינכם מוזמנים לפנות אל רן ציוד לתעשייה בע"מ בטלפון 054-4443189. פנו אלינו עוד היום לרכישת מלגזות, ביצוע עסקת טרייד אין, לקבלת הצעת מחיר ולמידע מקצועי נוסף.

דילוג לתוכן